Hakkımızda

 

1974 senesinden beri saat sektörünün içinde olan Evren Saat; geleneklerine bağlı kalarak, günümüz teknoloji ve yeniliklerinin gerekliliklerini yerine getirme hedefiyle yolunda ilerlemektedir. Müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet anlayışı ile birlikte; doğru ürün, doğru hizmet, ve doğru fiyat politikası üçgeninde en iyi ürünü, en iyi fiyata, en iyi hizmetle vermeyi ilke edinmiştir.

İstanbul’da üç farklı noktada müşterilerine hizmet veren Evren Saat; satış ve satış sonrası teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Bünyesinde bir çok markayı barındıran Evren Saat, mekanik ve pilli kol saatlerinin yanı sıra özel üretim kalemler ve lüks puro aksesuarları koleksiyonlarıyla da lüks tüketim ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet anlayışını ilke edinen Evren Saat; kaliteli ürünü, kaliteli servisle harmanlayarak müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Bünyesinde bir çok markayı barındıran Evren Saat; Louis Erard, Ebel, Escada, Roberto Cavalli by Franck Muller, Ferre Milano, Just Cavalli, Rochas, Karen Millen, French Connection ve Cesare Paciotti markalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmektedir.

 

-English-

Evren Saat, which has been in the watch industry since 1974; It is on its way with the aim of fulfilling the requirements of today’s technology and innovations by adhering to its traditions. Along with the customer satisfaction priority service concept; It has adopted the principle of providing the best product at the best price with the best service within the triangle of right product, right service and right price policy.

Evren Saat, serving its customers at three different points in Istanbul; provides sales and after sales technical services. Evren Saat, which has many brands within its structure, sells luxury consumer products with its collections of special production pens and luxury cigar accessories as well as mechanical and battery-powered watches.

Evren Saat adopts the principle of customer satisfaction priority service; It offers quality products to its customers by blending it with quality service.

Evren Saat is the official distributor of the brands; Louis Erard, Ebel, Escada, Roberto Cavalli by Franck Muller, Ferre Milano, Just Cavalli, Rochas, Karen Millen, French Connection and the Cesare Paciotti in Turkey.