Hakkımızda

1974 senesinden beri saat sektörünün içinde olan Evren Saat; geleneklerine bağlı kalarak, günümüz teknoloji ve yeniliklerinin gerekliliklerini yerine getirme hedefiyle yolunda ilerlemektedir. Müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet anlayışı ile birlikte; doğru ürün, doğru hizmet, ve doğru fiyat politikası üçgeninde en iyi ürünü, en iyi fiyata, en iyi hizmetle vermeyi ilke edinmiştir.

İstanbul’da beş farklı noktada müşterilerine hizmet veren Evren Saat; satış ve satış sonrası teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Bünyesinde bir çok markayı barındıran Evren Saat, mekanik ve pilli kol saatlerinin yanı sıra özel üretim kalemler ve lüks çakmak koleksiyonlarıyla da lüks tüketim aksesuarlarının satışını gerçekleştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet anlayışını ilke edinen Evren Saat; kaliteli ürünü, kaliteli servisle harmanlayarak müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Bünyesinde bir çok markayı barındıran Evren Saat; Louis Erard, Ebel, Ferre Milano, Just Cavalli, Rochas, Karen Millen, French Connection ve Cesare Paciotti markalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmektedir.